MODÜLER METAL ASMA TAVAN

Taş yünü tavan; bazal taşının öğütülüp toz haline getirilerek, çeşitli kimyasal maddeler ve geri dönüşümlü çöp maddelerinin bileşimden oluşur. %54 oranında bazal taşı, %36 kimyasal karışımlar ve %10 geri dönüşümlü çöp malzemelerinin 3000 0C derecede eriyik hale getirilerek kalıplara dökülüp preslenmesiyle elde edilir. insan sağlığına uygun, asbest içermeyen değerler ve teknik işlemler bütün panellerimiz için geçerlidir.

Metal Asma Tavan alüminyum veya galvanizden üretilen, tavan kısmında bulunan tüm mekanik ve elektrik tesisatı, uygulanması planlanan alana farklı modelleri ile görsellik kazandırarak kapatma imkanı sunan bir sistemdir. Neme dayanıklılığı, montajı ve demontajının hızlı ve pratik oluşu, kolay temizlenebilir oluşu ve uzun ömrü ile kullanıcıya çok büyük avantajlar sağlar.

Metal Asma Tavan Plakaları 3 çeşittir;
Lay-on – Oturmalı Lay-In - Sarkmalı Clip-In -Gizli Taşıyıcılı.

Çoğunlukla kullanılan malzeme 600x600 mm ebatlarında; Galvaniz ise 0,50 mm, Alüminyum ise 0,70 mm et kalınlığında olup, taşıyıcı sistem T24 ( Lay-In ve Lay-On için) ve Clip-In gizli taşıyıcılı sistem,Perforasyon seçenekleri Full Perfore, ve 10 cm Bordürlüdür.Perforasyon delik çapı ise 2,50 mmve ya 1,80 mm dir.