MODÜLER TAŞ YÜNÜ ASMA TAVAN

Taş yünü tavan; bazal taşının öğütülüp toz haline getirilerek, çeşitli kimyasal maddeler ve geri dönüşümlü çöp maddelerinin bileşimden oluşur. %54 oranında bazal taşı, %36 kimyasal karışımlar ve %10 geri dönüşümlü çöp malzemelerinin 3000 0C derecede eriyik hale getirilerek kalıplara dökülüp preslenmesiyle elde edilir. insan sağlığına uygun, asbest içermeyen değerler ve teknik işlemler bütün panellerimiz için geçerlidir.

Uluslararası TÜV belgesi, ISO9001 ve ISO9002 belgeli olarak dünya standardında imal edilmektedir. Modüler Taş Yünü Asma Tavan Özellikleri: Hijyeniktir, insan sağlığına zarar vermez. %70 - %95 - %100 bağıl neme dayanıklıdır. Gürültü ve sesi absorbe ederek ortamdaki sesi netleştirir. Tavanda daha sonra yapılacak tadilat ve onarımları kolaylaştırır. Tavandaki pis su borularını ve istenmeyen görüntüleri gizler. Demontedir, taşınabilir.

Standart beyaz, istenirse özel renklerdedir. Gerektiğinde boyanabilir. Yangına karşı dayanıklıdır. Çok çeşitli taşıyıcı ve kenar bitiş detayına sahiptir. Panellerde düz ve sarkmalı modeller mevcuttur. Ortamdaki sigara, toz, duman ve kirli havayı yutarak havayı temizler.

Işığı daha fazla yansıtır. Tavan ile paneller arasında kalan boşluk sayesinde ısı dengeleme özelliğine sahiptir.