YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri , kablolar, elektrik bağlantıları, hava kanalları, ısıtma sistemleri gibi yapı tesisatlarını tamamıyla saklarken, bunlara kolay ulaşım sağlayan sistemlerdir. Yükseltilmiş döşeme sisteminin amacı, tüm servis hizmetlerinin bina içinde istenilen doğrultularda dolaşımını sağlayacak servis hacmini zeminde oluşturmaktır.

Bu şekilde yerlerinin değiştirilmesi büyük maliyete ve işçiliğe mal olan sabit duvarlara ve döşemeye gömülen kablolara gerek kalmadan tüm bu sorunlar esneklik kavramı içinde çözülecek ve kullanıcı, gereken durumlarda kolaylıkla döşeme altına müdahale edebilecektir.

Ülkemizde teknolojinin ilerlemesi ve elektronik ve bilgisayar alanlarında servis sunan firma binalarının artması ile alternatif zemin kaplama malzemelerine ihtiyaç artmıştır. Yükseltilmiş döşemeler tüm bu ihtiyaçlar için bir numaralı çözümdür.

Her türlü Yükseltilmiş Döşeme uygulamalarını, taban, yer kaplamaları, asma tavanlar, yapısal kablolama sistemleri konusundaki genel bilgileri sitemizde sunacağız. Teknoloji ile birlikte Yükseltilmiş Döşeme firmaları yeni ürün çeşitleriyle daha kullanışlı ve sağlam zemin döşemeleri ve kullanışlı uygulamalar sunmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme uygulamalarını Ofisler, Server Odası, datacenter, Sistem odaları, Kontrol odaları, Sinyalizasyon odaları, Bilgisayar odaları (eğitim kurumları, internet kafeler vb.), Sürekli modifikasyon ve değişiklik yapılması gerekli yerler (fuar alanları, showroomlar, mağaza vitrini) gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Yükseltilmiş yer döşemesi ile esnek tasarım, modüler yapı, estetik yüzey görünümü, tesisat için alan kazanımı, kablo ve yapısal sistemlere anında ulaşım imkanı, farklı yükseklikler, kolay montaj, yüksek yük dayanımı, statik elektrikten kaynaklanan sorunlardan kurtulma gibi avantajlar sağlarsınız .